Karel Bilderberg Schwarzenberg

Karel jezdí rád na konference “kde mají vynikající přednášky, diskuze na vysoké úrovni, které s radostí poslouchá, ale žádná rozhodnutí tam nepadají“. Také vám to připadá na jednu stranu, že jste to z Karlových úst už někdy slyšeli a na stranu druhou, že si ten pán z nás dělá srandu?

Připomeňme si jeho slova v následujícím videu:

Tak teď už víte, kde jste to slyšeli. Karel takhle vždy odpovídá, když se ho někdo zeptá na jeho osobní účast na setkání skupiny Bilderberg. Karel takhle vždycky marginalizuje události, které mají jen na oko vypadat jako naprosto nedůležité až neškodné.

Jeho bagatelizace by byla přinejmenším pouze úsměvná čti trapná, kdyby Karel nebyl jedním z nejvlivnějších lidí v Česku (de jure i de facto). Člověk by se nad těmito výroky ani nepozastavoval, kdyby Karel během posledních 20 let nepostupoval v kariéře tak jak postupuje a nepřipravoval se na post v ČR nejprestižnější. A v neposlední řadě by mi to bylo putna, kdyby pánové a dámy z Bilderberg group byl pouhým spolkem vysloužilých hlídačů muzeí, vrátných a trafikantů.

Tak to ale není, takže si Karel z nás dělá (s)prostě legraci. Setkávání členů Bilderberg funguje už pár desetiletí a od začátku bylo zastřeno mnoha tajemstvími, včetně kdy, kde kdo, proč a za kolik. Tohoto setkání se vždy účastní nejvlivnější a nejbohatší lidé z celého světa (severoatlantické aliance), členové významných monarchií a bankovních klanů, majitelé největších kartelů a korporací (oligarchové a mafiáni), členové vlád a nastávající prezidenti/premiéři (loutky).

Tito lidé rozhodují, kde bude příště hladomor, kde bude další válka, jaká nová pandemie a kde se má rozšířit (pardon, jakou vakcínu použít), kolik bude stát ta či ona komodita (a nám se to projeví na cenách energií a potravin), kdo bude prezidentem/premierem v EU nebo USA… a to mi nepřipadá Karle vůbec málo na to, že “žádná rozhodnutí tam nepadají”!

Pokud si chcete rozšířit obzory, co to vlastně je ten Bilderberg group a jací lidé na ta setkání jezdí, neměli byste vynechat následující zdroje:

Neviditelná říše: Nový světový řád definován
http://www.youtube.com/watch?v=wwAMxByScnE

Informační weby:
http://bilderberg.cz
http://nwoo.org