Karel je přítelem Hillary

Karel je přítelem Hillary Rodham Clinton, já ne.

[youtube yWig3-lZPS4]

Co mají tito dva lidé, Karel Schwarzenberg a Hillary Clinton, společného se zastánci lidských práv? To mi hlava opravdu nebere. To je prostě důkaz, že svět se opravdu už totálně zbláznil. Nebo já a vše – kromě mě pochopitelně – je v naprostém pořádku.

Vše je naopak, dole je nahoře, nahoře je dole, obloha je žlutá, moře růžové a sníh modrý. Mince má tři a někdy i více stran a kabát se dá převléknout nespočetněkrát. Statisíce a miliony nevinných obětí jsou jen další vedlejší ztráty v honbě za mocí a penězi . Zlo se jeví jako dobro – média, politici a váleční štváči nás o tom denodenně přesvědčují. Masoví vrazi vládnou světu a dostávají nobelovky míru.

A nejrůznější podržtažkové se předbíhají ve frontě na kurz řitního alpinismu. Karle, opravdu si myslíš, že ten radar se mě osobně, mé rodině a příbuzným, mým prátelům, kolegům v prácí, sousedům vedle na chatě a dalším milionům lidí v Česku a okolí, vyplatí? Je to vážně dobrý kšeft pro mě a moji budoucnost? Jsi si jistý, že je to stejně dobrá věc, jako to NATO? Že to přinese mír celému světu … nebo jen hrstce vyvolených, kteří si chtějí hrát na bohy?!

Jak se ti Karle usíná, když si před spaním vzpomeneš na NATO a přítelkyni Hilly?