Nevolte komouše, žerou malé děti

David Koller s komunisty nemluvil už před deseti lety. Nyní spolu s dalšími umělci založil iniciativu Nikagdá nězabuděm. Chtějí upozornit na rostoucí vliv komunistů v Česku. “Nevidíme budoucnost v oživování komunistické zombie ani v pohybu naší země směrem ke Kremlu,” tvrdí.

Komunisti sovetsky svaz

Zdroj:http://kultura.idnes.cz/david-koller-koncert-komunismus-do4-/hudba.aspx?c=A131019_1990076_hudba_vha

Máme se bát návratu komoušů a Kremlu? Hm, připomínám, že se píše rok 2013 a SSSR už nějakou řádku let neexistuje. Rozhodně tu nemáme vládu jedné strany a lidové milice také neexistují. Rovněž je už téměř čtvrtstoletí od převratu a jsme členy EU a NATO.

Máme naprosto jiné problémy než se nechat strašit návratem komoušů. Ale vysvětlujte to inteligentním umělcům. Pamatujete, co dělali při prezidentských volbách?? I díky nim byl zvolen prezidentem Miloš Zeman.

A co na to staří partajnící z ODS, TOP09, KDU-ČSL? Všichni na tzv. pravém (nebo středo pravém) břehu politické scény se bojí, že díky vyšší podpoře občanů tzv. levicových stran, přijdou o koryta. Přijdou o posty, které si budovali řadu let, budou muset začít pracovat nebo příjdou o imunitu.

Nedivím se jim, také bych (kdybych byl vyšinutý psychopatický politik či chamtivý fráterník) kopal, řval a lhal, jen abych se u cecíku dojné krávy (Český stát) ještě nějaký ten rok udržel.

Díky novým stranám a politickým uskupením, které se utkají se stávající zprofanovanou garniturou v nadcházejících volbách a posléze i běhěm následujících 4 let (doufám), se odstaví současní kmotři (nebo částečně). Rovněž se naředí vysoká koncentrace korupčníků, nemehel a sp/ráčů v současném parlamentu a možná se začne konečně něco dělat pro tu naši Českou zemi a 99% obyčejných lidí (občanů ČR).

To by pro začátek mohlo stačit, aby lidé pochopili, že se hlavně musíme změnit my sami. Beze změn od spoda, od základů, každého z nás, se systém sám nezmění. A změna systému je už ale opravdu nutná. Je jedna minuta po dvanácté!

A propos, nevolím Karla, nevolím Mirka ani komouše.