Pozor na provokatéry a hackery

Přečetl jsem si v internetových médiích, že volební štáb mého “oblíbence” soustavně odráží hackerské útoky na jejich webové stránky. Dovolím si také postěžovat, nejsou jediní. Už zhruba 5. den, firma u které mám pronajatý server, se stránkami www.nevolimkarla.cz, zachytává (blokuje) pokusy o shození těchto stránek.

Požádal jsem je, aby se snažili zablokovat jakýkoliv pokus o nabourání (hack) mého webu. Omlouvám se, pokud některého čtenáře zablokují omylem. Stane-li se takový případ, a někdo se na mé stránky odněkud nedostane, ať se mi ozve, pokusím se to nějak zařídit.

Nerozumím tomu. Komu může vůbec stát za námahu, pokoušet se poškodit a mařit tohle mé soukromé povídání a “psaní blábolů”, které stejně málokdo čte. Co nebo koho nebo jak tady můžu ovlivnit?? Zřejmě těch pár jedinců, kteří podporují Karla, zkrátka nemůžou strávit, že se někde píše o Karlovi i nelíbezně neušlechtile.

Když se to mé psaní někomu nelíbí, ať sem neleze, a je to.

Dále chci upozornit vtipálka(y), který jménem stránek www.nevolimkarla.cz se snaží provokovat a shánět na Karla špínu a falešné kompromitující fotografie. Nic takového nechci na svůj server nahrávat a nebudu ani zde zveřejňovat. Nehodlám se snížit ke špinavým praktikám některých Karlových přívrženců. Využívám jen a pouze veřejně dostupných zdrojů na internetu, které si eventuelně subjektivně okomentuji!

Děkujeme všem, kteří kampaň za slušného prezidenta vedou slušně a poctivě. Prosím sdílejte toto varování.