Pravda a láska nezvítězila

Takzvaní pravodoláskaři, věční petenti, mediální prominenti a presstituti – myšleno i v ženském rodě – tentokráte nezvítězili. Byť korporátní média ovládaná německým kapitálem, “podnikateli” jako Bakala a šedými eminencemi i ta veřejnoprávní, bubnovala na poplach a mobilizovala proti návratu komunistů, zlé levici, hulvátství se sedláctvím na hrad a mafie do vlády. Lid český, občané, voliči se nenechali zmást a ovlivnit svůj zdravý – klidně selský – rozum a neskočili jim na to. Lidé nejsou hloupí a vědí, že tohle všechno tam už dávno je.

Určitě nezvítězila ani levice nad pravicí. Nemyslím si, že dneska se dá takhle jednoznačně pojmenovat směr politiky, kdy vznikají politická uskupení a dohody, a z každého soudku si vezmou co se jim zrovna hodí.

Nakonec nezvítězila ani temná síla, převážně proti které jsem upřel svoji činnost, která stojí po boku knížete – i s ním samotným spojována – a která by se mohla naplno projevit s dosažením mety nejvyšší. Prozatímně odloženo.

Pravda a láska nezvítězila nad lží i nenávistí, to jen obyčejný člověk svůj hlas pozdvihnul.

Kdo tedy vyhrál, o kom tedy můžu hovořit jako o vítězi?

Můj skromný názor je, že zvítězili lidé, kterým už přestalo být jedno to, co nečistého se děje a ještě dít by mohlo v Česku. Konečně se lidé probudili z letargie, alespoň někteří. Vám děkuji za přízeň na mém blogu, vám byla určena sdělení, komentáře a varování.

Dále zvítězila alternativní, hlavně internetová, média a sociální sítě, která se postavila proti neskutečně hysterickému tlaku médií hlavního proudu. Už i v Česku jste ukázali, že je nutno s vámi počítat, i vám děkuji.

Nevolil jsem Karla, nevolil jsem ani Miloše. Vzkazuji jim oběma za sebe: už nejsem jediný, kdo si Vás bude hlídat!

David Němec
administrátor, pro většinu anonym, obyčejný člověk, jeden z vás – občan ČR