V Rakousku by Schwarzenberg schytal výprask

Parafrází nadpisu článku V Rakousku by Schwarzenberg jako ministr zahraničí schytal za své proizraelství výprask z blogu Náš směr, jsem si dovolil připomenout Karlovu akci na vlastní pěst, kdy údajně v Izraeli domluvil azyl statisícům židovských uprchlíků v Česku, pokud vypukne válka na blízkém východě.

V dalším článku Izraelská spartakiáda na Strahově? blogu Vaše věc, se dozvíte o souvislostech války v Sýrii, respektive v Íránu, hlavním důvodu válečného štvaní a bubnování “západu” proti “východu”.

A dnes už víme, že válka v Sýrii je nevyhnutelná. Víme už, že president Asad a drtivá většina Syrského obyvatelstva podporující současný režim, budou muset čelit stejné válečné agresi ze strany USA, Israele a EU  jako v případě Libye minulý rok. Víme také, že válka v Íránu bude následovat ihned po Sýrii. Proč to všechno? Tento blog není o příčinách a následcích lidské zrůdné chutě po ovládnutí všeho a všech. Pátrejte sami aktivně, ptejte se přátel, diskutujte, dávejte dotazy svým poslancům a senátorům a vyžadujte odpovědi Čtěte alternativní zdroje informací, cestujte, otevřete oči, probuďte se.