Respektujte výsledky voleb

Provolání občanů k takzvaným „osobnostem“ „umělcům“ a „pseudoumělcům“:

My, níže podepsaní občané se s nevolí a odporem díváme na počínání tzv. osobností a tzv. umělců. Těch našich spoluobčanů, kteří  se bůhvíproč považují za elitu národa. A my se ptáme: Oč jsou pan Svěrák, Hanák a další více občany, než většina obyvatel naší vlasti, že beze všeho studu dokážou zpochybňovat výsledky demokratických voleb.

Jak řekl Franz Kafka: “Ze zámku nejste, z vesnice nejste! Nic… nejste.” Na zámku vás nechtějí a vesnicí pohrdáte!  Velmi dobře vzpomínáme na doby, kdy herci sepisovali petici požadující trest smrti pro paní Jiřinu Štěpničkovou. Velmi dobře si také pamatujeme, že se stejným fanatizmem podepisovali herci tzv. ANTICHARTU.

Ať si páni herci vzpomenou, na jakém sociálním žebříčku stála jejich profese před 150 lety. A dnes budou zpochybňovat vůli většiny obyvatel této země? Vyzýváme proto tyto „osobnosti“ a „umělce“, aby respektovali vůli většiny obyvatel!!!  Aby přestali urážet toho, jenž byl zvolen svobodnou vůlí většiny tohoto národa!!!

============================================================

Pokud nechcete stát opodál, máte chuť se vyjádřit a tak nějak se to shoduje s výše uvedeným, můžete připojit svůj podpis na webu www.petice24.com

I já jsem svůj podpis připojil, neb mě vážně uráží vést polemiku s kdejakým režisérem o tom, zda můj hlas a názor má stejnou váhu a kvalitu jako ten jeho.