Schwarzenberg patří do blázince

Karel Schwarzenberg, jakkoliv mu „jeho“ vybraní lékařští specialisté jsou schopni vydat zprávu o jeho výborném zdravotnímu stavu muže někde kolem padesátky, tak všichni dobře víme, že tomu tak není.

Nicméně, uznáme-li (s velkým sebezapřením) jeho fyzický stav za uspokojivý , silně lze pochybovat o stejné úrovni jeho stavu psychickém. Předběhnu všechny fakta a skutečnosti a vyslovím názor, že Karel Schwarzenberg patří na psychiatrii (hezky česky do blázince).

Fakta a důvody: obdivovaný, uctívaný, glorifikovaný, milovaný, ale také mnohými občany oprávněně nenáviděný Karel Schwarzenberg ve své pragmatické politické činnosti neprovádí politiku vlasteneckou, politiku ve prospěch národa, politiku ve prospěch míru a spolupráce mezi národy, naopak, on zcela cíleně a účelově provádí proamerickou byznyspolitiku, politiku destrukční, militantní, vlastizrádnou, politiku dehonestující všechny dobré kroky, snahu a úsilí vlády a prezidenta, kteří usilují o rozumné řešení současné mezinárodní politické krize a také se snaží o stabilizaci ekonomiky nesouhlasem s prosazováním sankcí vůči Rusku.

Pan Schwarzenberg nejen doma, ale i v zahraničí mluví za všechny občany ČR v duchu propagace militarismu, požadavku na vyzbrojování Ukrajiny, přípravu na válečný konflikt Ukrajiny versus Rusko. Co na tom, že o ničem takovém drtivá většina českých občanů neusiluje a s jeho názory nesouhlasí! V německém Düsseldorfu poskytl K. Schwarzenberg deníku Rheinische Post rozhovor, ve kterém se také jasně a důrazně vyjádřil k problematice a situaci na Ukrajině a dodal, že „Musíme Ukrajině pomoct i dodávkami zbraní. Jinak nemá proti vybavené a trénované ruské armádě šanci. A Putin ji sežere po kouscích.“

Tento názor dostatečně jasně dokumentuje, jaké militantní názory a stanoviska k situaci na Ukrajině zaujímá. Nejen že tímto podporuje prozápadní polofašistické a nacionální vedení Ukrajiny, ale vůbec neprojevuje snahu o řešení konfliktu s Ruskem mírovou cestou a diplomatickým jednáním. Jemu vůbec nejde o ivty obyčejných Ukrajinců a už vůbec ne těch, co se postavili Kijevu a bojují za samostatnost. Dokonce sám prezident Porošenko je ochoten jednat, ale zaťatý pan kníže chce zbrojit a vnutit Ukrajině válku. „Mám velmi konzervativní chápání mezinárodního práva. A podle něj, pokud jedna země se svou armádou vnikne na území jiné země, a to Rusko na Ukrajině udělalo, jedná se o válečný akt. Všechno ostatní je jen obelhávání sebe samého,“ řekl Schwarzenberg.

Takové stanovisko už není logické a dané situaci přiměřené uvažování politika, notabene diplomata, to je už chorobná posedlost, umanutost, neoblomnost, to je stav hodný léčení a hospitalizace u dr. Chocholouška, lidově řečeno v blázinci. Toto militantní a válečnické jednání je závislost, vyvolaná s neskrývaným sepjetím na politiku Obamy, americké administrativy, zbrojařských firem, Bilderbergu, NWO resp. NATO, pro které není jiné schůdné řešení než vyzbrojování a harašení zbraněmi, resp. vyvolávání napětí a možného válečného konfliktu mezi Evropou a Ruskem.

Celý článek na CFP!