Volte Karla a Kalousek bude nejmocnější v zemi

Miroslav Kalousek je prý politický a obchodní génius. Pokud Karel usedne na trůn, Kalousek se definitivně stává nejmocnějším mužem v zemi.

Miroslav Kalousek

„Pokud Zemanovi kormidelníci Nejedlý a Šlouf nevymyslí zázrak, velkým vítězem prezidentských voleb bude Miroslav Kalousek, autor a majitel projektu TOP 09,” tvrdí Motejlek. Kalousek prý tahá za nitky.

„Kalousek nejprve zmanipuloval stárnoucího, ale populárního Karla, následně naivní a vesměs velmi slušné starosty. Do pražských voleb mu dělal loutku exguvernér Tůma. Kalousek místo něj dokonce chodil na důležité schůzky,” vyčítá Kalouskovi Motejlek.

„Jako ministr financí nejenže vládne státní pokladně a trvale si dělá dobrý den z premiéra Nečase, ale spravuje majetky státu typu ČEZ,” pokračuje v kritice ministra financí.

Miroslav kalousek je jednicka

Nyní podle Motejlka navíc reálně hrozí, že bude mít ještě prezidenta se všemi jeho pravomocemi, které prý rozhodně nejsou úplně malé, jak by se na první pohled mohlo zdát. „Někdo říká, že se kníže jako prezident emancipuje. Tomu nevěřím. Kalousek přece jenom není Bursík,” uzavírá autor svůj komentář.

zdroj: www.parlamentnilisty.cz